Yanmaz Yumurta Sünger

AnasayfaYanmaz Yumurta Sünger

Yanmaz yumurta sünger, ses sönümleme özelliği yüksek akustik sünger ürünüdür. Akustik ses yalıtım süngerleri arasında en çok rağbet görenlerden bir tanesidir. Yüzey formu ve etkili olduğu ses olaylarında göze çarpan bir verimliliği bulunmaktadır.

Yanmaz Yumurta Sünger Teknik Özellikleri

Kalınlık : 2cm – 3cm – 4cm – 5cm
Ebat : 50cm x 50cm – 50cm x 100cm özel üretim, 100cm x 100cm standart
Yoğunkluk : 50DNS standart, 70DNS – 90DNS özel üretim
Renk : Siyah
Uygulama : Sıvı yapıştırıcı ve çift tarafı yapışkanlı bant

**Uygulama, malzeme toptan ve perakende satışımız mevcuttur. Uygun fiyatlarda malzemelere ve uygulamaya sahip olmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz. **

Yanmaz Yumurta Sünger Fiyatları

Yanmaz Yumurta Sünger

Yanmaz Akustik Basotect Melamin Sünger

Yanmaz Basotect Yumurta Sünger

Kendinden Yapışkanlı Yanmaz Akustik Yumurta Sünger Fiyatları

Kendinden Yapışkanlı Yumurta Sünger

Nasıl Uygulanır ?

Teneke halindeki sünger yapıştırıcısını bir kaba dökebilir veya direk teneke içinde işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken alana uygun yapıştırıcı miktarını belirleyerek bir rulo fırçası yardımıyla bunu ses yalıtımının yapılacağı alana sürüp süngeri uygulamak. Malzemenin uygulanacağı alan kuru ve temiz olmalıdır. Uygulama yapıldıktan yumurta sünger söküldüğünde uygulanan alan ve malzeme zarar görür.  Kendinden yapışkanlı yumurta sünger tercih ederseniz yapışkanın kağıdını çıkarıp istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Süngeri uyguladıktan sonra üzerine baskı yaparak malzemenin düşme yapmamasını daha iyi yapışmasını sağlayabilirsiniz. Fazla kalan kısımlar maket bıçağı ile kolaylıkla kesilebilir.

Akustik Yumurta Sünger Ses İzolasyonu

Akustik Ses Kayıt Odası

Yanmaz Yumurta Sünger Akustik Kabin İzolasyonu

Akustik Kabin Yalıtımı

Akustik Yumurta Ses Yalıtım Süngeri

Stüdyo Odası Yumurta Sünger Uygulaması

Akustik Yumurta Sünger Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Yumurta Sunger Ses İzolasyonu

Akustik Ses İzolasyonu

Yanmaz Akustik Sünger Gürültü İzolasyonu

Ses İzolasyonu

Yanmaz Yumurta Sünger Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Yumurta sünger nerelerde kullanılır ?

Akustik ses yalıtımı ve gürültü izolasyonu alanında uygulanabilen bir malzemedir. Yani dilerseniz home stüdyo, müzik odası, bateri odası, evde sinema odası, toplantı odası, açık ofis gibi alanlarda tercih edebilirsiniz. Eğer mekanik ortamlarda yanmaz akustik sünger kullanmak istiyorsanız  epdm ses bariyeri ve rebonded bondex süngerpan lamine edilmiş haliyle tercih ediniz.

Ortamlar arası ses geçişlerini engellemeye yardımcı olur mu ?

Malzeme düşük yoğunluktadır ve ham maddesi ses geçişlerini engellemeye büyük oranda etki gösterebilecek bir malzeme değildir. Ancak ses geçişlerini minimum oranda ve asıl amacı ortam içinde oluşan yankıyı yüksek oranda engellemektir.

Avantajları nelerdir ?

Dekoratif bir malzeme olduğundan dolayı uygulandığı alanda göze hoş gelen bir görüntü sağlar. Bununla beraber sizleri ses karmaşasından kurtarır ve kaliteli ses kayıtları oluşturmanızı sağlar.