Vicoustic Flexi A50 Sünger

AnasayfaVicoustic Flexi A50 Sünger

Akustik izolasyonda etkili bir malzemedir. Yüzeyinde kare halinde şekiller bulunan vicoustic flexi özel olarak akustik düzenlemeyi istenilen seviyede tutmak amacıyla tasarlanmıştır. Vicosutic flexi, flexi A50 yada kare flexi olarak da bilinmektedir. Ses absorbe edicidir ve yüzeyine çarpan ses dalgalarının gözeneklerine emilmesini sağlar ve bu sayede sesleri hapseder.  Flexi Panel A50 panel, orta ve yüksek frekanslar için iyi akustik yalıtıma sahiptir.

Vicoustic flexi de poliüretandan üretilen sünger grupları arasındadır. Akustik yetenekte ve ses düzenleyici özellikte bir süngerdir. Flexi A50 süngerin kalınlıkları 40 mm – 50 mm dir. Boyutları 50 x 50 cm dir. Yoğunluğu 26 dns dir. Rengi siyahtır. Akustik çözümlemede mükemmel sonuçlar ortaya koyan flexi sünger ses yalıtımında tek başına yeterli derecede performans sergileyemez.

Poliüretan süngerden üretilmiş vicoustic kare flexi süngerinin üst yüzeyine kare deseni verilmiştir.Akustik ses yalıtım süngeri olarak kullanılır. Yüksek frekanslı seslerde etkili değildir. Yüzeyi sprey boyayla boyanabilen vicoustic a 50 panellerin maliyeti oldukça düşüktür.Yanmazlık özelliğine sahip vicoustic sünger diğer akustik süngerler ile benzer özelliklere sahiptir.

Devrim yaratan tasarımı ile Flexi paneller her türlü alanda mükemmel sonuç vermektedirler. Kullanılan malzemelerin, soğurma yüzeylerinin ve kıvrımların kalınlığının bilimsel veriler ile kombinasyonu özellikle birinci yansımaların soğurulmasında mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

Flexi A50 paneli orta ve yüksek frekanslarda en iyi performansı almanızı sağlayacaktır. Flexi paneller, kayıt ve yayın stüdyoları gibi kritik ve hassas odalarda sıklıkla kullanılmaktadırlar. Flexi Panel A50 panelleri, piyasadaki en başarılı akustik çözümlerden birini düşük maliyetle kullanımınıza sunmaktadır. Flexi Panel A50 tasarımının getirdiği benzersiz bir özelliği sayesinde yan yana uygulandığında ek yerleri kesinlikle görünmemektedir. Bu sayede ek yerlerinin içinden kablolarınızı rahatlıkla geçirebilirsiniz.

Kullanım Alanları

Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Yanmaz akustik Vicoustic Kare Flexi süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınız da kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Vicoustic Kare Flexi süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri de vardır.

Visoustic Flexi A50 Sünger Görselleri

Aşağıdaki resimler ürünün temsili resimleridir. Beyaz ve Gri renk seneçekleri melamin bazlı ürünlerde, diğer renkler ise tekno touch modellerinde mevcuttur.