Tekno Touch Sünger

AnasayfaTekno Touch Sünger

Tekno touch akustik yetenekteki ses düzenleyici ve yankı giderici bir dekoratif süngerdir. Uygulandığı ortamda sesleri emen ve absorbe eden bir üründür. Akustik izolasyon sağlamak amacıyla tavan ve duvarlara kaplanarak uygulanmaktadır. Seslerin başarılı bir aktarım gerçekleştirilmesini ve bu sayede net algılanmasını sağlamaktadır. Yankı ve çınlama gibi sorunları ortadan kaldırır. Yüzeyi kadife kaplı bu ürünü dilediğiniz renklerde temin edebilirsiniz. Ayrıca farklı yüzey şekilleri mevcuttur. Yüzeyi düz, labirent, spesiyal ve yumurta formlarında üretilmektedir. İsteğe bağlı olarak sipariş üzerine çeşitli şekillerde üreti yapılabilmektedir. Tasarımı ve renkleri itibariyle mekanlarınızda dekoratiflik açısından mükemmel derecede bir görünüm yakalayabilirsiniz. Dekoratif özellikli tekno touch sünger ipeksi akustik ses emici bir üründür.

Tekno touch akustik sünger yüzey tarafı kadife kaplanarak ipeksi bir görünüm ve istenilen renkler elde edilmektedir. Eko, çınlama gibi ses sorunlarını önleyici özellikteki tekno touch dekoratif yönden görsel bir sunum oluşturur. Mekanlarınıza uygun renklerde elde ederek uygun bir görünüm oluşturabilirsiniz. Tekno touch boyutları 50 x 50 cm dir. Dilerseniz özel sipariş verip 50 x 100 cm boyutunda temin edebilirsiniz. Yoğunluğu 26 DNS dir. Kalınlıkları 20 mm – 30 mm – 40 mm dir. Yankı yalıtımı sağlayan ve ses problemlerini çözümleyen tekno touch sünger kendinden yapışkanlı olarak elde edilebilmektedir.

Özel tasarımı ile her ortama uyan ve ses sorunlarını gideren mükemmel sonuçlar elde edilen akustik bir üründür. Uygulaması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamada aks rapid özel solid bazlı yapıştırıcı kullanılır. Bir parmak rulo yardımıyla duvara sürülen aks rapid solid bazlı yapıştırıcı daha sonra süngerin yapıştırıcı sürülen bölgeye bastırılmasıyla uygulama sona erdirilir. Yapıştırıcının kuruma süresi 10 – 15 dk civarı sürmektedir. Uygulamada kendi yapıştırıcısı olan aks rapid solid bazlı yapıştırıcının kullanılması önemlidir. Güçlü bir yapıştırıcı olduğu için sağlam bir uygulama oluşturabilmek adına solid bazlı aks rapid yapıştırıcıyı önermekteyiz. Ayrıca tekno touch süngeri kendinden yapışkanlı olarak temin edip daha kolayca uygulayabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Sinema salonu, ev sinema odası, stüdyo, radyo stüdyosu, reji odası, televizyon stüdyosu, müzik odası, enstrüman – çalgı odası, piyano odası, bateri odası, akustik oda, akustik kabin, konser salonu, düğün salonu, ses kayıt odası gibi vb. ortamlarda kullanılmaktadır.