Rebonded Bondex Sünger

AnasayfaRebonded Bondex Sünger

Rebonded Bondex Sünger inşaat uygulamalarında duvarlar arasına konularak ses geçirmeme ve sönümleme malzemesi olarak kullanılır. Şap altı uygulamalarında başarılı yalıtım çözümleri oluşturmaktadırlar. Esnek Poliüretan süngerler, hava geçirgenliği sağlayan açık hücreleri,elastik yapıları ve hafif olmaları nedeniyle çok fazla tercih edilen bir ses yalıtım malzemesidir.

Rebonded Bondex Süngerpan Fiyatları

Akustik Süngerpan

Akustik Bondex Süngerpan

Rebonded bondex ses yalıtım malzemesi % 80 % 90 ses yalıtımı sağlar. Rebonded Bondex ses yalıtımı malzemesi fiyatları ise m2 olarak Hesaplanır. Bondeks süngerin ana ham maddesi latex olmasına rağmen, doğal latexin piyasadaki sünger talebini karşılayamaması nedeniyle bilim adamları 1937 senesinde poliüretan ham maddesini oluşturarak, bundan sünger elde etmeyi başarmışlardır. Akustik rebonded bondex sünger fiyatları malzemenin yoğunluğu ve kalınlığına göre yükseliş gösterir. Kullanım alanları çok geniştir.

Rebonded Bondex Süngerpan

Süngerpan Ses Yalıtım Süngeri

Rebonded Bondex Süngerpan Fiyatı

Rebonded Bondex Sünger Ses Yalıtımı

Genellikle sesin yüksek olduğu alanlarda gürültü izolasyonu uygulamalarında tercih edilir. Çünkü rebonded bondex süngerin yapısı diğer süngerlere göre ses yalıtımında kullanılmak için daha etkilidir.Kesilmiş kumaşlar ve süngerler bir araya getirilir sıkıştırılarak bondex süngeri oluşturur. Jeneratör odası, makine dairesi, asansör dairesi, asansör dairesi, kazan dairesi, enstrüman çalgı odası, hidrofor odası, kompresör odası, piyano odası, stüdyo, hastane EMAR (Mr) odası , bateri odası , akustik oda, müzik odası, tekne motor kabini vb alanlarda ses yalıtımında tercih edilir.

Süngerpan Tavan Ses Yalıtımı

Süngerpan Ortak Duvar Ses Yalıtımı

Süngerpan Ses Yalıtımı

Yüksek Performanslı Gürültü İzolasyonu

Yüksek yük taşıma kapasitesi ve esnek yapısı ile ambalaj sektöründe, özellikle cam ürünlerinin taşınmasında tampon ve seperatör olarak kullanılırlar. Bondex Süngerpan Ağır Kurşun Bariyer ile kullanılabilir. Bariyerli Bondex Süngerpan ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamalarında üstün performans göstermektedir. Ağır kurşun bariyer üstün ses kesici özellikli bir üründür.

Ortak Duvar Ses Yalıtım Süngeri

Bondex Süngerpan Ses Yalıtımı

Bondex Süngerpan İmalatı