Rebonded Bondex Sünger

AnasayfaRebonded Bondex Sünger

Rebonded Bondex Teknik Bilgiler; İnşaat uygulamalarında duvarlar arasına konularak ses geçirmeme ve sönümleme malzemesi olarak kullanılırlar. Şap altı uygulamalarında başarılı yalıtım çözümleri oluşturmaktadırlar. Esnek Poliüretan süngerler, hava geçirgenliği sağlayan açık hücreleri,elastik yapıları ve hafif olmaları nedeliyle çok fazla tercih edilen bir ses yalıtım malzemesidir..

Rebonded Bondex Ses yalıtım malzemesi % 80 % 90 Ses Yalıtımı Sağlar.Rebonded Bondex Ses Yalıtımı Malzemesi fiyatları ise M2 Olarak Hesaplanır. Bondeks Süngerin ana hammaddesi latex olmasına rağmen, doğal latexin piyasadaki sünger talebini karşılayamaması nedeniyle bilim adamları 1937 senesinde poliüretan hammaddesini oluşturarak, bundan sünger elde etmeyi başarmışlardır. Akustik Rebonded Bondex sünger fiyatları malzemenin yoğunluğu ve kalınlığına göre yükseliş gösterir. Kullanım alanları çok geniştir.

Kullanım Alanları

Genellikle sesin yüksek olduğu alanlarda tercih edilir.Çünkü rebonded bondex süngerin yapısı diğer süngerlere göre ses yalıtımında kullanılmak için daha etkilidir.Kesilmiş kumaşlar ve süngerler bir araya getirilir sıkıştırılarak bondex süngeri oluşturur.Jeneratör Odası Ses İzolasyonu , Makine Dairesi Ses İzolasyonu, Asansör Dairesi Ses İzolasyonu , Asansör Dairesi Ses İzolasyonu, Kazan Dairesi Ses İzolasyonu, Enstrüman Çalgı Odası Ses Yalıtımı , Hidrofor Odası Ses İzolasyonu , Kompresör Odası Ses İzolasyonu , Piyano Odası Ses Yalıtımı , Stüdyo Ses Yalıtımı , Hastane EMAR (Mr) Odası Ses Yalıtımı – Bateri Odası Ses Yalıtımı , Akustik Oda Ses Yalıtımı , Müzik Odası Ses Yalıtımı , Tekne Motor Kabini Ses Yalıtımında tercih edilir.

Yüksek Performanslı Yalıtım

Yüksek yük taşıma kapasitesi ve esnek yapısı ile ambalaj sektöründe, özellikle cam ürünlerinin taşınmasında tampon ve seperatör olarak kullanılırlar. Bondex Süngerpan Ağır Kurşun Bariyer ile kullanılabilir. Bariyerli Bondex Süngerpan ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamalarında üstün performans göstermektedir. Ağır kurşun bariyer üstün ses kesici özellikli bir üründür.Bu ürün Yüksek Frekanslı Sesleri Kesmek için kullanılır.

Rebonded Bondex Sünger Görselleri

Aşağıdaki resimler ürünün temsili resimleridir.Uygulanacağı alana göre boyutları değişebilir.