Piramit Dörtgen Panel

AnasayfaPiramit Dörtgen Panel

Piramit şeklinde panel halinde poliüretan maddesinden siyah renkte üretilmektedir. Akustik süngerler grubuna girmektedir. Akustik süngerlere alternatif olarak dekoratif amaçlı üretilmiştir. Akustik izolasyon gerekli olan ortamlarda ses sorunlarının giderilmesinin yanında dekoratiflik kazandırılmak isteniyorsa piramit dörtgen paneli önermekteyiz. Akustik çözümlemede üstün performans sağlayan ve ses yutum değerleri yüksek olan bir üründür. Ortamlarda uygulama bölgesi olan tavan ve duvarlara yapılmakla birlikte, diğer akustik yetenekteki süngerler ile beraber kullanılabilmektedir. Yankı gibi vb. ses sorunlarından şikayetçiyseniz ve kaliteli ses duyumu sağlamak istiyorsanız piramit dörtgen paneli kullanabilirsiniz. Farklı ve dekoratif tasarımı ile her ortama uyum sağlayan ve dekoratiflik anlamında da hoş bir görünüm katan akustik bir süngerdir. Üretimde sihay renkte elde edilmektedir.

Piramit dörtgen panelde farklı boyut seçenekleri sunmaktayız. 20 x 20 x 10 cm – 20 x 20 x 15 cm – 30 x 30 x 10 cm olarak 3 farklı boyutta temin edebilirsiniz. Yoğunluğu 26 DNS dir. Ses sorunlarının önüne geçebilmek ve dekoratiflik kazandırma adına kullanılabilecek süngerler arasındadır.

Farklı bir tasarıma sahip olan dörtgen piramit panel ses problemlerini çözümlemede mükemmel sonuçlar sunmaktadır. Üretim rengi siyahtır. Uygulaması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamada aks rapid özel solid bazlı yaıştırıcı kullanılır. Bir parmak rulo yardımıyla duvara sürülen aks rapid solid bazlı yapıştırıcı daha sonra süngerin yapıştırıcı sürülen bölgeye bastırılmasıyla uygulama sona erdirilir. Yapıştırıcının kuruma süresi 10 – 15 dk civarı sürmektedir. Uygulamada kendi yapıştırıcısı olan aks rapid solid bazlı yapıştırıcının kullanılması önemlidir. Güçlü bir yapıştırıcı olduğu için sağlam bir uygulama oluşturabilmek adına solid bazlı aks rapid yapıştırıcıyı önermekteyiz.

Kullanım Alanları

Sinema salonu, ev sinema odası, stüdyo, radyo stüdyosu, reji odası, televizyon stüdyosu, müzik odası, enstrüman – çalgı odası, piyano odası, bateri odası, akustik oda, akustik kabin, konser salonu, düğün salonu, atış poligonu, ses kayıt odası gibi vb. ortamlarda kullanılmaktadır.