Masa Seperatörü

AnasayfaMasa Seperatörü

Masa seperatörü masalar arası ayrımı sağlayan ve ses karmaşasını engelleyen bir üründür. Hem sağladığı psikolojik yararlar, hemde görünüm açısından da şık bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Seperatörler istekleriniz uygun şekilde kesilip renklendirilebilir.   Masa seperasyon paneli istenilen renklerde temin edilebilmektedir. Masaları dilediğiniz gibi bölümlendirebilirsiniz.

Firmamız masa seperatör paneli üretim, satış ve uygulama konusunda sizlere en uygun fiyatlarda hizmet sağlamaktadır. İsteğe özel kumaş renkleri, masa ebadına uygun ölçülendirme ve uygulama ile istenilen akustik ortam elde edilir.

Akustik Masa Seperatörü

Ofis Ses Yalıtımı

Masa Seperatörü Fiyatları

Masa Bölücü Seperasyon Paneli

Çalışırken etraftaki seslerden rahatsız mı oluyorsunuz ? Yada çalışmanız için daha sessiz bir ortama mı ihtiyacınız var? Özel ses geçirmez malzemelerle üretilmiş masa seperatörlerini sipariş ederek bu problemden kurtulabilirsiniz. Sadece masa ayırmaz ayrıca ofisinizi bölümlendirmenizi de sağlamaktadır. Bir nevi bölme duvar görevi görmektedir. Karşılıklı masalarda, yan yana masalarda ve diğer diziliş türlerinde kullanılabilmektedir.

Masa Seperatörü

Masa Seperasyon Panelleri

Çağrı Merkezi Ses Yalıtım Malzemeleri

MASA SEPERATÖRÜ SES YALITIMI

Masa seperatörleri prizlerin geçişleri içinde kolaylık sağlamaktadır. Çünkü üst taraflarında priz geçişleri içinde bir bölüm yaptırabilmektedir. Böylece kabloların neden olduğu kötü görüntüyü de ortadan kaldırmaktadır. Özellikle çağrı merkezlerinin olmazsa olmazı masa seperatörleri, ses yalıtımı sayesinde yan masadaki operatörlerin seslerinden etkilenmesini engellemektedir. Böylece daha sağlıklı çalışma ortamı oluşturulmuş olmaktadır. Masa seperatörü ayrıca üretimi basit ve montajı pratik olduğu için kısa sürede montaj edile bilir.