Masa Seperatörü

AnasayfaMasa Seperatörü

Masa seperatörü genel anlamıyla masalar arası ayrımı sağlamaktadır. İş yerinizde sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmak için sepetörler kullanılmaya başlanmıştır. Hem sağladığı psikolojik yararlar, hemde görünüm açısından da şık bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Seperatörler istekleriniz uygun şekilde kesilip renklendirilebilmektedir. Seperatörler ses geçirmez malzemelerle kaplandığı için etraftaki seslerin size ulaşmasını engellemektedir. Buda daha sağlıklı çalışabileceğiniz anlamına gelmektedir. Masalar arası ayrımı sağlayan ve ses karmaşasını engelleyen bir üründür. Masa seperasyon paneli istenilen renklerde temin edilebilmektedir. Masaları dilediğiniz gibi bölümlendirebilirsiniz. Konuşma seslerinin oluşturduğu ses karmaşıklığını ortadan kaldırır.

Çalışırken etraftaki seslerden rahatsızmı oluyorsunuz ? Yada çalışmanız için daha sessiz bir ortamamı ihtiyacınız var? Özel ses geçirmez malzemelerle üretilmiş masa seperatörlerini sipariş ederek bu problemden kurtulabilirsiniz. Sadece masa ayırmaz ayrıca ofisinizi bölümlendirmenizi de sağlamaktadır. Bir nevi bölme duvar görevi görmektedir. Karşılıklı masalarda, yanyana masalarda ve diğer diziliş türlerinde kullanılabilmektedir.

Masa seperatörleri prizlerin geçişleri içinde kolaylık sağlamaktadır. Çünkü üst taraflarında priz geçişleri içinde bir bölüm yaptırabilmektedir. Böylece kabloların neden olduğu kötü görüntüyü de ortadan kaldırmaktadır. Özellikle çağrı merkezlerinin olmazsa olmazı masa seperatörleri, ses yalıtımı sayesinde yan masadaki operatörlerin seslerinden etkilenmesini engellemektedir. Böylece daha sağlıklı çalışma ortamı oluşturulmuş olmaktadır. Masa seperatörü ayrıca üretimi basit ve montajı pratik olduğu için kısa sürede montaj edile bilir.