Mantarlı Kauçuk Levha

AnasayfaMantarlı Kauçuk Levha

Ham maddesi Mantar Meşesi ağacının kabuğu olan granül mantardan işlenerek elde edilen blok ve silindirlerden dilimlemek ve soyulmak suretiyle istenilen kalınlıklarda mantar şilte, mantar levha, mantar levhalar ve mantar rulolar elde edilir.Mantarlı kaucuk levhalar ayrıca zemin altı, parke altı, şap altı uygulamalarında ses, ısı ve darbe emici özelliği sayesinde mükemmel bir yalıtım sağlar.

Zeminde titreşim yada darbe nedenli seslerin alt kata gitmesine müsade etmez. Titreşim emici özelliktedir. Darbe seslerini keser. Titreşimli çalışna makinelerin alt kısmında kullanılabilir. Yürüme seslerinin alt kata ileminie izin vermez. Farklı kalınlıklarda elde edilebilmektedir.

KULLANIM ALANLARI

Açık ve Kapalı Çocuk Oyun Alanları, Bisiklet ve Yürüyüş Parkurları, Otopark ve Garaj Girişleri, Atış Poligonları, Okul Bahçeleri, Jeneratör, Asansör motoru, Kompresör, Hidrofor Torna gibi tüm makinelerde titreşimleri önlemek amacıyla konut, hastane, okul gibi birçok binada duvar ve zeminde darbe ve ortam seslerinin engellenmesinde uygulandığı alanlarda ısı yalıtımının arttırılmasında da kullanılmaktadır.