Kumaş Kaplı Panel

AnasayfaKumaş Kaplı Panel

Kumaş kaplı panel, dayanıklılığı nedeniyle akustik panellerin ön yüzünde kullanılmaktadır. Sıcaklğa dayanıklıdır, renğinin solması yada aşınması gibi sorunlar oluşturmaz. Geniş renk seçeneklerine sahiptir. İstenilen panellere göre istenilen renkte yada boyutta oluşturulabilir. Ayrıca firmamız bünyesinde yapılan testlerden sonra kumaş kaplı panel ürünü sizlere sunuyoruz. İleride bir problem yaşanmaması için ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için bu şekilde üretim yapmaktayız.

Yüksek ses önleyici özelliği sayesinde sinema salonlarında kullanılmaktadır. Yine ses izolasyonu gereken konferans salonları, tiyatrolar da kullanılmaktadır. Kısacası sesin geçmesini istemediğiniz tüm alanlarda kullanılır ve renk seçenekleri sunar. Isıya da dayanaklıdır. Bu yüzden de tercih sebebi olmaktadır. Panelin renkli olması görünüm açısından da bir çok avantaj sağlamaktadır. Panelleri toplantı salonların da görünümü bir çok şekilde oluşturulur ve şık bir görünüme sahip olur.

Ayrıca yere göre bir çok tasarım yapılabilir. Bu özelliği sayesinde kumaş kaplı paneller bir çok alanda kullanılmaktadır. Hem yangın sırasında yangının hızlı büyümesini önlemek için hemde modern bir görünüm ortama kazandırdığı için kullanımı yaygınlaşmaktadır. Çok geniş bir yelpazede kullanım alanı vardır. Şık görünümü sebebiyle her alanda kullanılmaya başlanmıştır. Sizde eğer kumaş kaplı panel almak istiyorsanız yada uygulamasını yaptırmak istiyorsanız telefonlarımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.