Koyu Gri Basotect Sünger

AnasayfaKoyu Gri Basotect Sünger

Basotect süngerlerin melamin köpüğünden elde edilen ses ve yankı emici süngerlerdir. Kendi içerisinde farklı isimlere ayrılmasının nedeni oluşumunda kullanılan renk verici malzemenin farklılığıdır. Melamin süngerlerden koyu gri renkte olan basotect süngerler oldukça şık bir görünüme sahiptir. Malzeme fiyatı açısından beyaza göre daha az maliyetlidir. Çeşitli şekillerde üretilmektedir bunlar piramit , yumurta , spesiyal ve düz süngerlerdir. Koyu gri renkteki bu ürün bakteri üretmemektedir. Ses problemlerine karşı çözüm sunan akustik yeteneği kazandırılmış yanmaz bir ses yalıtım sünger çeşitidir. Ortamlar arası geçiş yapan seslerin kesilmesini sağlamaktadır. Tavan ve duvarlara uygulanır. Bu sayede ortam akustiğini kontrol eder. Seslerin kalitesinde düşüklük oluşmamasını sağlar. Yanmazlık standartlarına uygun bir üründür. Uluslar arası kalite standartların uygun olarak üretilmiştir. Ses bariyeri adı verilen ses kesici malzeme ile birlikte kullanılabilir. Bariyerli modeli yüksek frekanslı seslerin ortamlar arası geçişlerine önlem olarak kullanılabilir.

Basotect melamin süngerler ses sorunlarını gidermede mükemmel sonuçlar sunmaktadır. Uygulaması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamada aks rapid özel solid bazlı yaıştırıcı kullanılır. Bir parmak rulo yardımıyla duvara sürülen aks rapid solid bazlı yapıştırıcı daha sonra süngerin yapıştırıcı sürülen bölgeye bastırılmasıyla uygulama sona erdirilir. Yapıştırıcının kuruma süresi 10 – 15 dk civarı sürmektedir. Uygulamada kendi yapıştırıcısı olan aks rapid solid bazlı yapıştırıcının kullanılması önemlidir. Güçlü bir yapıştırıcı olduğu için sağlam bir uygulama oluşturabilmek adına solid bazlı aks rapid yapıştırıcıyı önermekteyiz. Ayrıca basotect melamin süngeri kendinden yapışkanlı olarak temin edebilirsiniz.

Televizyon kanallarında, radyo kanallarında, konferans salonlarında, sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Koyu Gri Basotect süngerleri evinizdeki müzik odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz.