Heraklite Ahşap Yünü

AnasayfaHeraklite Ahşap Yünü

Heraklite ahşap yünü yanmaz ve ses geçirmez özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Piyasa da henüz yeni keşfedilen bu ürün kullanımı günden güne yaygınlaşmaktadır. Özellikle ateşe karşı dayanıklılığıyla bir çok iş alanında kullanılmaya başlanmıştır. Eğitim kurumlarında özellikle ses geçirmez özelliği nedeniyle tercih sebebi olmaktadır. Özellikle kaliteli eğitim vermek için kurumlar ses geçirmez özellikli heraklite ahşap yünü kullanımına başlamıştır.

CELENIT AKUSTİK LEVHA | AHŞAP PANEL

Celenit akustik levha inşaat ve akustik alanda tercih edilebilen ses yalıtım malzemesidir. Yangın dayanımlı duvar kaplamaları, akustik ses yalıtımı, ses izolasyonu uygulamalarında akustik duvar ve tavan kaplamada, döşemeden gelen gürültünün yalıtımı, cafe, restaurant, toplantı salonu, sinema salonu, tiyatro salonu, konferans salonu gibi akustik mekanlarda hatta mekanik gürültülü ortamlarda kalıcı beton kalıbında kullanımında da tercih edilir. Özellikle ofis, toplantı salonu gibi mekanlarda kullanılarak iş ortamını daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

Sadece özel kurumlar değil ev yaşamınız da rahat ve huzurlu bir ortam sağlamak amacıyla da yapılabilmektedir. Yeni binalarda sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Heraklite ahşap yünü renk seçenekleri ve ayrıca her türlü alana uygulanır olması sizlere daha geniş yelpazede seçenekler sunulmasını sağmaktadır. Heraklite ahşap yünü sert bir malzeme olmadığı için uygulama sırasında sorun oluşturmaz ve uygulaması çok kısa sürede gerçekleşmektedir. Bu malzemenin avantajları bununla da sınırlı değildir. Isı yalıtımı açısından da evlerinize avantaj sağlamaktadır.

Ses izolasyonu kaliteli yaşam standartlarını benimseyen insanların genellikle önem verdiği bir uygulamadır. Heraklite ahşap yünü gibi malzemelerin de piyasa çıkmasıyla, bu iş daha da uygun fiyatlara yapılmaya başlanınca, neredeyse yeni binaların çoğunda bu sistem kullanılmaktadır. Özellikle büyük şehirler de kullanımı yaygınlaşmıştır. Son yıllarda yaygınlaşan müzik stüdyolarında da yüksek sesin dışarıya çıkmasını engellemek için heraklite ahşap yünü kullanılmaktadır. Ayrıca ısı yalıtımını da ekstra katkı sağlamaktadır.