Duvar Ses Yalıtımı

AnasayfaDuvar Ses Yalıtımı

Duvar ses yalıtımı neden yapılır ? Yan daireden gelen ve kendi dairenizden farklı bir alana giden seslerde izolasyon uygulamaları yapılır. Bu sayede sessiz bir ortam elde edilir. Binalarda gelen yönetmeliklerle artık bina inşaatı sırasında iki tuğla arasında ses yalıtım malzemesi kullanma zorunluluğu getirildi. Daha önce yapılan ses yalıtımsız evlerden dolayı çevreden gelen gürültüye karşı hazır duvar üzerine uygulama yapılır. Yapılan uygulamada hava boşluğu bırakmadan verim alınamadığı için alan kaybı yaşanmaktadır.

Ortak Duvarlarda Ses Yalıtımı

Ortak Duvarlarda Ses Yalıtımı

Ortak Duvarlarda Ses İzolasyonu

Ortak Duvarlarda Ses İzolasyonu

İki Duvar Arası Ses Yalıtımı

İki Duvar Arası Ses Yalıtımı

Duvar Ses Yalıtımı Malzemeleri

Süngerpan, epdm ses bariyeri ve bariyerli akustik süngerpan uygulamalarda kullanılır. İzolasyon sırasında yardımcı ürün olarak kullanılan malzemeler alçıpan, çelik profil, ses izolasyon bandı, mantolama dübeli, sıvı solid sünger yapıştırıcısı ve akustik tasarım oluşturulmak istenirse akustik ses yalıtım malzemeleri kullanılır.

Rebonded Bondex Süngerpan Duvar Ses Yalıtım Malzemeleri

Rebonded Bondex Süngerpan

Epdm Ağır Ses Bariyeri

Epdm Ağır Ses Bariyeri

Bariyerli Ses Kesici Süngerpan

Bariyerli Ses Kesici Süngerpan

Duvar Ses Yalıtımı Fiyatları

Duvarlarda kullanılan ses yalıtım malzemelerinin detaylarına göre belirlenir. Metraja ve ses desibeline uygun fiyatlandırma yapılabilmesi için şikayetinizin ne olduğunu ve metrajınızı tarafımıza bilgilendirmeniz gerekmektedir. Vermiş olduğunuz bilgilere göre bir fiyat teklifi hazırlandıktan sonra tarafınıza mail yoluyla gönderilir.