Beyaz Basotect Sünger

AnasayfaBeyaz Basotect Sünger

Basotect süngerler BASF’ın teknolojinin getirdiği yeniliklerle ürettiği akustik köpüktür.Beyaz Basotect süngerler kullanıldığı ortamın ses yalıtımını sağladığı gibi akustik bir havada katar.İstenilen mekanda ve bölgede rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir modelde de üretilebilmektedir. Piramit , Spesiyal , Yumurta , Düz şekillerinde üretilebilir. Melamin adı verilen köpükten beyaz renkte elde edilen akustik yetenekte bir ses yalıtım süngeridir. Tavan ve duvar ses yalıtım uygulamalarında kullanılmaktadır. Yankı önleyici malzeme olarak kullanılmaktadır. Seslerin kaliteli algılanması ve net bir şekilde anlaşılması amacıyla uygulanmaktadır. Beyaz renkli basotect melamin sünger düz yada desenli olarak temin edilebilmektedir. Yüzey desenleri labirent, piramit, spesiyal ve yumurta şekillerinde üretilmektedir. Silindir şeklinde olan ve tavanda kullanılan modelide mevcuttur. Yanmazlık dayanımı kazandırılmış, bakteri üretmeyen, kalite standartlarına uygun, nemden etkilenmeyen, küf tutmayan akustik özellikte bir ses yalıtım süngeridir.

Küflenmez ve koku yapmaz özelliktedir.Basotect süngerler akustik düzenlemenin yanı sıra ses emicilikleriyle ses yalıtımı sağlayıp yanmazlık sertifikalıdır.

Basotect melamin süngerler ses sorunlarını gidermede mükemmel sonuçlar sunmaktadır. Uygulaması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamada aks rapid özel solid bazlı yaıştırıcı kullanılır. Bir parmak rulo yardımıyla duvara sürülen aks rapid solid bazlı yapıştırıcı daha sonra süngerin yapıştırıcı sürülen bölgeye bastırılmasıyla uygulama sona erdirilir. Yapıştırıcının kuruma süresi 10 – 15 dk civarı sürmektedir. Uygulamada kendi yapıştırıcısı olan aks rapid solid bazlı yapıştırıcının kullanılması önemlidir. Güçlü bir yapıştırıcı olduğu için sağlam bir uygulama oluşturabilmek adına solid bazlı aks rapid yapıştırıcıyı önermekteyiz. Ayrıca basotect melamin süngeri kendinden yapışkanlı olarak temin edebilirsiniz.

Hastanelerde, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Basotect Melamin süngerleri evinizdeki müzik odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz.