Basotect Melamin Sünger

AnasayfaBasotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger ; Basotect karakteristik özelliği narin ve böylece kolayca fleksiyonda filamentlerin oluşan kendi thr ee boyutlu ağ yapısı olduğunu. BASOTECT binalar, arabalar ve trenler ses emici veya ısı yalıtımı, örneğin kullanılır.Termoset köpüğü, farklı uygulamalar için özel olarak geliştirilmiş derecelerde mevcuttur.Onun yüksek ses emme kapasitesi ve güvenli yangın karakteristikleri Basotect G, G + ve binalarda ses emilimi olarak kullanım için UF ideal hale getirir. Basotect sünger melamin köpükten elde edilmektedir. Melamin adı verilen malzemeden üretilmesi daha sağlıklı bir ürün olmasını sağlamaktadır. Melamin köpükten üretilen süngerler diğer akustik süngerlere göre farklı bir özelliktedir. Bu özellik antibakteriyel olması yani bakteri üretmemesidir. Diğer akustik değerleri aynıdır. Ayrıca basotect sünger yanmazlık dayanımına sahip ve yapısında kimyasal madde bulunmayan bir üründür. Sağlık açısından hiç bir sorun teşkil etmediği için hastane gibi hassas ortamlarda rahatça kullanılabilmektedir.

Dekoratif anlamlı Basotect ile desteklenen akustik panelleri, asma bölmeler ve metal tavan panelleri tasarlanmış ve ölçülebilir akustiğini iyileştirmek. İyi ısı yalıtım özellikleri muhafaza ederken, bu güneş kolektörleri veya ısıtma sistemleri gibi endüstriyel uygulamalarda, Basotect nedeniyle ısı direnci, termal yalıtım olarak görev yapabilir.İdeal ulaşım alanında ses yalıtımı için artan talebi yerine getirebilir. Sayesinde iyi bir ses emilimi çok düşük ağırlık ve yüksek ısı direnci Basotect otomotiv inşaattan havacılık değişen uygulamalar geniş bir yelpazede sunuyor.Onun iyi temizlik işlemi ve ince yapı tüketici için açık avantajları vardır. Köpük ürün sınıfı I’de Oeko-Tex 100 Standardı sertifikasına sahiptir

Düz Sünger Özellikleri

• Aleve karşı dirençlidir. (Alev geciktiriciler ilave edilmeden)

• 240 °C ye kadar sıcaklık dayanımı

• Geniş bir sıcaklık aralığında sabit fiziksel özellikler

• Aşındırıcılık

• Yüksek ses emme kapasitesi

• Düşük ağırlık

• İyi ısı yalıtım özellikleri

• Çok düşük sıcaklıkta esneklik

Basotect Sünger Görselleri

Aşağıdaki resimler ürünün temsili resimleridir. Beyaz ve Gri renk seneçekleri melamin bazlı ürünlerde, diğer renkler ise tekno touch modellerinde mevcuttur.