Baskılı Basotect Sünger

AnasayfaBaskılı Basotect Sünger

Baskılı Basotect Süngerler istenilen şekilde ve istenilen boyutta yapılmaktadır. Sizin istediğiniz resmin veya fotoğrafın düz basotect sünger üzerine baskı yapılmış malzemedir.Melamin köpüğünden imal edilmektedir. Bakteriyel olduğu için genelde hastane gibi yerlerde kullanılır.Beyaz ve Gri renkleri mevcuttur. Akustik süngerlerde olduğu gibi Piramit, Labirent, Yumurta, Spesiyal ve Düz şekilleri mevcuttur. Basotect Melamin süngerler I.Sınıf malzeme ile yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir.Ses emiciliğinin yanında akustik düzenleme’de sağlamaktadır. Ortamdaki echo ve yankıya karşı alınan önlem olarak kullanılabilir. Dilediğiniz resim yada fotoğrafı basotect melamin süngerin üzerine baskı yaptırabilir ve mekanlarınızda duvar yada tavanda kullanabilirsiniz. Dekoratif amaçlı yapılan bu uygulamada seslerin düzenlenmesi sağlanır. Akustik izolasyon yeteneği yüksektir.

Küflenmez ve koku yapmaz özelliktedir.Basotect süngerler akustik düzenlemenin yanı sıra ses emicilikleriyle ses yalıtımı sağlayıp yanmazlık sertifikalıdır. asotect süngerlerin fiyatları ürünün kalınlığına göre değişim göstermektedir. Basotect süngerler akustik düzenlemenin yanı sıra ses emicilikleriyle ses yalıtımı sağlayıp yanmazlık sertifikalıdır. Basotect süngerler daha etkili ses izolasyonu sağlamak amacıyla ağır kurşun bariyer ilede uygulanabilmektedir.

Basotect melamin süngerler ses sorunlarını gidermede mükemmel sonuçlar sunmaktadır. Uygulaması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamada aks rapid özel solid bazlı yaıştırıcı kullanılır. Bir parmak rulo yardımıyla duvara sürülen aks rapid solid bazlı yapıştırıcı daha sonra süngerin yapıştırıcı sürülen bölgeye bastırılmasıyla uygulama sona erdirilir. Yapıştırıcının kuruma süresi 10 – 15 dk civarı sürmektedir. Uygulamada kendi yapıştırıcısı olan aks rapid solid bazlı yapıştırıcının kullanılması önemlidir. Güçlü bir yapıştırıcı olduğu için sağlam bir uygulama oluşturabilmek adına solid bazlı aks rapid yapıştırıcıyı önermekteyiz. Ayrıca basotect melamin süngeri kendinden yapışkanlı olarak temin edebilirsiniz.

Hastanelerde, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Basotect Melamin süngerleri evinizdeki müzik odası, mini sinema odası ve çocuk odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz.