Akustik Zigzag Sünger

AnasayfaAkustik Zigzag Sünger

Zigzag şeklinde kullanılan bir çeşit akustik süngerdir. Poliüretan köpükten elde edilen süngerler arasındadır. Zigzag sünger üretimde siyah renkte elde edilmektedir. Akustik yetenekteki süngerlerin dekoratif amaçlı taleb edilmesinden sonra özel olarak tasarlanıp üretilmiş bir üründür. Akustik izolasyon çalışmasında uygulanan ve akustik düzenleme işleminde üstün yeteneği ile yüksek performans alınabilen bir malzemedir. Ses problemleri nedeniyle şikayet ediyor ve rahatsızlık duyuyorsanız akustik zigzag süngeri önermekteyiz. Ayrıca akustik zigzag sünger profesyonel ortamlarda (stüdyo, ses kayıt odası, reji odası vb.) sık tercih edilen dekoratif bir üründür. Yüksek ses yutum değerleri ile zigzag süngerden üstün akustik izolasyon performansı almak mümkündür. Farkı görünüm elde etmek istiyorsanız zigzag sünger ile diğer akustik süngerleri beraber kullanabilirsiniz. Yankılanma gibi ses sorunları nedeniyle şikayetçiyseniz zigzag akustik süngeri çözüm olarak kullanabilirsiniz. Akustik zigzag sünger kaliteli ses algılaması sağlamaktadır. Farklı ve dekoratif bir tasarıma sahiptir. Ortamlarda güzel bir görünüm oluşturabilmek adına akustik zigzag süngeri uygulayabilirsiniz.

Akustik zigzag sünger poliüretandan üretilir. Boyutları 30 x 30 cm ve 50 x 50 cm dir. İki farklı kalınlık seçeneği sunulur. Kalınlıklar 30 mm ve 40 mm dir. Zigag akustik sünger siyah renkte temin edilmektedir. Yanmazlık özelliği bulunmamaktadır. Bu nedenle yanmazlık dayanımlı akustik sünger arıyorsanız diğer modelleri tercih edebilirsiniz. Sprey boya ile dilediğiniz renge boyayabilirsiniz.

Farklı bir tasarıma sahip olan zigzag sünger ses problemlerini çözümlemede mükemmel sonuçlar sunmaktadır. Üretim rengi siyahtır. Uygulaması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamada aks rapid özel solid bazlı yaıştırıcı kullanılır. Bir parmak rulo yardımıyla duvara sürülen aks rapid solid bazlı yapıştırıcı daha sonra süngerin yapıştırıcı sürülen bölgeye bastırılmasıyla uygulama sona erdirilir. Yapıştırıcının kuruma süresi 10 – 15 dk civarı sürmektedir. Uygulamada kendi yapıştırıcısı olan aks rapid solid bazlı yapıştırıcının kullanılması önemlidir. Güçlü bir yapıştırıcı olduğu için sağlam bir uygulama oluşturabilmek adına solid bazlı aks rapid yapıştırıcıyı önermekteyiz.

Kullanım Alanları

Sinema salonu, ev sinema odası, stüdyo, radyo stüdyosu, reji odası, televizyon stüdyosu, müzik odası, enstrüman – çalgı odası, piyano odası, bateri odası, akustik oda, akustik kabin, konser salonu, düğün salonu, atış poligonu, ses kayıt odası gibi vb. ortamlarda kullanılmaktadır.