Akustik Paravan

AnasayfaAkustik Paravan

Akustik paravanlar bir nevi bölme duvar gibi düşünülebilir fakat akustik paravanlar daha dekoratif olarak kullanılabilmektedir. Akustik paravanlar dekoratif olması nedeniyle ofislerinize uyum sağlar ve farklı bir görünüme neden olmaz. Ofis eşyalarınızla aynı dekorda üretilebilmektedir. Genelde çağrı merkezlerinde ve ofislerde kullanılmaktadır. Ayrıca ses geçirmez özelliğiyle yan odadaki yada panelin arkasındaki sesin geçmesini önlemektedir. Ses yalıtımı yapmak için kullanılan malzeme 1.ci kalite üründür. Alüminyum içerisinde cam yünü koyulmak itibariyle akustik paravanlar elde edilmektedir. Binlerce dekoratif akustik paravan sizleri bekliyor. Binlerce farklı renk seçenekleri ile akustik paravanlar kaliteli şekilde üretilmektedir.

Çalışırken etraftaki seslerden rahatsızmı oluyorsunuz ? Yada çalışmanız için daha sessiz bir ortamamı ihtiyacınız var? Özel ses geçirmez malzemelerle üretilmiş masa seperatörlerini sipariş ederek bu problemden kurtulabilirsiniz. Sadece masa ayırmaz ayrıca ofisinizi bölümlendirmenizi de sağlamaktadır. Bir nevi bölme duvar görevi görmektedir. Karşılıklı masalarda, yanyana masalarda ve diğer diziliş türlerinde kullanılabilmektedir.Özellikle çağrı merkezleri gibi sürekli konuşma olan yerlerde operatörlerin şaşırmaması yada herhangi bir etki altında kalmaması için yanındaki operatörün sesini duymaması lazımdır. Üstelik bu paneller ofis eşyalarınıza uyarak güzel bir görünüm oluşmasını sağlamaktadır. Sizin istediğiniz şekilde üretilip dekoru yapılan paneller dakikalar içerisinde monte edilir ve uzun montaj işkencelerinden sizi kurtarır. Bu paneller günümüzde bölme duvarların yerine kullanımı artmaktadır. Bölme duvarlar fazla bir dekoratif imkan sunamadıkları için kaliteye önem veren müşterilerimiz genelde tercihini akustik paravanlar dan yana kullanmaktadır.

Bu panellerin bir başka özelliği ise birbirlerine bağlabilir olmasıdır. Yani alan büyültmek yada tam tersi küçültmek isterseniz montajını yapan firmayla irtibata geçerek montaj edebilir yada söktürüp farklı bir model aynı akustik paravan üzerinden yaptırabilirsiniz. Buda size defalarca binlerce liralık maliyetten kurtarmaktadır. Telefonlarımızı arayarak sizde akustik paravan siparişi yada uygulması talebinde bulunabilirsiniz.