Akustik Paravan

AnasayfaAkustik Paravan

Akustik paravan, bir nevi bölme duvar gibi düşünülebilir fakat akustik paravanlar daha dekoratif olarak kullanılabilmektedir. Akustik paravanlar dekoratif olması nedeniyle ofise uyum sağlar ve farklı bir görünüme neden olmaz. Ofis eşyalarınızla aynı dekorda üretilebilmektedir. Genelde çağrı merkezlerinde ve ofislerde kullanılmaktadır. Ayrıca ses geçirmez özelliğiyle yan odadaki yada panelin arkasındaki sesin geçmesini önlemektedir. Ses yalıtımı yapmak için kullanılan malzeme 1. kalite üründür. Alüminyum içerisinde cam yünü koyulmak itibariyle akustik paravanlar elde edilmektedir. Binlerce dekoratif akustik paravan sizleri bekliyor. Binlerce farklı renk seçenekleri ile akustik paravanlar kaliteli şekilde üretilmektedir.

Akustik Paravan

Akustik Paravan Fiyatları

Akustik Paravan Panel

Akustik Paravan Ses Yalıtımı

Çalışırken etraftaki seslerden rahatsız mı oluyorsunuz ? Yada çalışmanız için daha sessiz bir ortama mı ihtiyacınız var? Özel ses geçirmez malzemelerle üretilmiş akustik paravan sipariş ederek bu problemden kurtulabilirsiniz. Sadece masa ayırmaz ayrıca ofisinizi bölümlendirmenizi de sağlamaktadır. Bir nevi bölme duvar görevi görmektedir. Karşılıklı masalarda, yan yana masalarda ve diğer diziliş türlerinde kullanılabilmektedir.Özellikle çağrı merkezleri gibi sürekli konuşma olan yerlerde operatörlerin şaşırmaması yada herhangi bir etki altında kalmaması için yanındaki operatörün sesini duymaması lazımdır. Üstelik bu paneller ofis eşyalarınıza uyarak güzel bir görünüm oluşmasını sağlamaktadır. Sizin istediğiniz şekilde üretilip dekoru yapılan paneller dakikalar içerisinde monte edilir ve uzun montaj işkencelerinden sizi kurtarır. Bu paneller günümüzde bölme duvarların yerine kullanımı artmaktadır. Bölme duvarlar fazla bir dekoratif imkan sunamadıkları için kaliteye önem veren müşterilerimiz genelde tercihini akustik paravanlar dan yana kullanmaktadır.

Paravan Bölme Fiyatları

Paravan Bölme Fiyatı

Paravan

Ara Bölücü Akustik Ses Yalıtım Paneli

Bu panellerin bir başka özelliği ise birbirlerine bağlanabilir olmasıdır. Yani alan büyültmek yada tam tersi küçültmek isterseniz montajını yapan firmayla irtibata geçerek montaj edebilir yada söktürüp farklı bir model aynı akustik paravan üzerinden yaptırabilirsiniz. Buda size defalarca binlerce liralık maliyetten kurtarmaktadır. Telefonlarımızı arayarak sizde akustik paravan siparişi yada uygulaması talebinde bulunabilirsiniz.

Ofis Paravan Fiyatları

Akustik Paravan Fiyatı

Akustik Ara Bölücü Paravan