Melamin Ses Yalıtım Süngeri

AnasayfaMelamin Ses Yalıtım Süngeri

Basotect Melamin süngerler I.Sınıf malzeme ile yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir.Ses emiciliğinin yanında akustik düzenleme’de sağlamaktadır. Ortamdaki echo ve yankıya karşı alınan önlem olarak kullanılabilir. Melamin köpüğün özellikleri arasında ses emici, akustik düzenleyici ve ses soğurucu özellikleri mevcuttur.Kullanım alanları çok geniştir. Melamin sünger basotect olarak ta bilinen ve melamin köpükten üretilen antibakteriyel bir üründür. Melamin köpükten üretilen süngerler, poliüretandan üretilen süngerler göre daha sağlıklı bir yapıya sahiptir. Melamin köpükten elde edilen süngerler, poliüretandan üretilen süngerlere göre farklı bir özellik taşımaktadır. Bu özellik antibakteriyel olması yani bakteri üretmemesidir. Poliüretan süngerler ile akustik değerleri aynıdır. Ayrıca melamin köpük yanmazlık yeteneğine sahip ve üretiminde kimyasal madde kullanılmayan bir üründür. Sağlık açısından hiç bir sorun teşkil etmediği için hastane gibi hassas ortamlarda rahatça kullanılabilmektedir.

Antibakteriyeldir ve yanmaya karşı ekstra dayanım sağlar. Küflenmez ve koku yapmaz özelliktedir.Basotect süngerler akustik düzenlemenin yanı sıra ses emicilikleriyle ses yalıtımı sağlayıp yanmazlık sertifikalıdır.

Özellikle hastanelerde,okullarda, stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Basotect Melamin süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz.