Akustik Bass Küpü

AnasayfaAkustik Bass Küpü

Küp şeklinde ses kırıcı özellikte ve bass seslerini düzene koyan akustik yetenekte bir ses yalıtım süngeridir. Poliüretan köpükten imal edilmektedir. İki duvarın ve duvarla tavanın birleştiği bölgelere uygulanmaktadır. Bass seslerinin iletimini kesmektedir. Ortam akustiğini istenilen düzeyde tutar ve yankılanma gibi sorunları ortadan kaldırır. Duvarların birleştiği kısımlara kaçan seslerin izole işlemini yapar. Siyah renkte üretilmektedir. Çeşitli boyutlarda temin edilebilmektedir. Üstün akustik yeteneği ile yüksek performans sağlar. Akustik ortamlarda seslerin kaliteli algılanmasını sağlkar ve sesler daha net duyulur. Küp şeklindeki bu ürün profesyonel ortamlarda çok tercih edilmektedir. Her mekana uyum sağlar. Ayrıca diğer akustik yetenekte olan süngerler ile beraber uygulanabilmektedir. Yankı, çınlama, eko gibi ses problemlerinden şikayetçiyseniz bass küpü bu sorunları ortadan kaldırmaktadır. Ses ve bass kırıcı özelliktedir.

Poliüretan köpükten imal edilmektedir. Küp şeklindeki bu ürünün üretim rengi sihaytır. Yoğunluğu 30 DNS olarak elde edilmektedir. Boyutları 10 x 10 x 10 cm – 20 x 20 x 20 cm – 30 x 30 x 30 cm – 40 x 40 x 40 cm olarak temin edebilirsiniz.

Bass küpü ses problemlerini çözümlemede mükemmel sonuçlar sunmaktadır. Üretim rengi siyahtır. Uygulaması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamada aks rapid özel solid bazlı yaıştırıcı kullanılır. Bir parmak rulo yardımıyla duvara sürülen aks rapid solid bazlı yapıştırıcı daha sonra süngerin yapıştırıcı sürülen bölgeye bastırılmasıyla uygulama sona erdirilir. Yapıştırıcının kuruma süresi 10 – 15 dk civarı sürmektedir. Uygulamada kendi yapıştırıcısı olan aks rapid solid bazlı yapıştırıcının kullanılması önemlidir. Güçlü bir yapıştırıcı olduğu için sağlam bir uygulama oluşturabilmek adına solid bazlı aks rapid yapıştırıcıyı önermekteyiz.

Kullanım Alanları

Sinema salonu, ev sinema odası, stüdyo, radyo stüdyosu, reji odası, televizyon stüdyosu, müzik odası, enstrüman – çalgı odası, piyano odası, bateri odası, akustik oda, akustik kabin, konser salonu, düğün salonu, atış poligonu, ses kayıt odası gibi vb. ortamlarda kullanılmaktadır.