Ağır Epdm Ses Bariyeri

AnasayfaAğır Epdm Ses Bariyeri

Epdm ses bariyeri, ağır kurşun bariyer olarakta bilinmektedir. Sıkıştırma işlemi ile yüksek yoğunlukta elde edilmektedir. Ses kesici yetenekte bir malzemedir. Tavan, duvar ve zemin ses izolasyon çalışmalarında kullanılan ses bariyeridir. Akustik süngerler ve ses yalıtım süngerleri ile beraber uygulanmaktadır. Süngerler ile lamine edilerek bariyerli model oluşturulur. Zemin uygulamalarında ses kesici diğer malzemer ile beraber uygulanabilmektedir. Katlar arası geçiş yapan istenmeyen ve rahatsız edici gürültülerin izole işleminde büyük rol oynamaktadır. Şiddetli gürültülerin izolasyonunda ses yalıtım süngerlerinin yetersiz kalması durumunda ses bariyeri ile birlikte uygulanmaktadır. Gürültü sorunlarından şikayetçiyseniz böyle bir malzemenin süngerler ile lamine edilmiş modelini temin edebilirsiniz. Profesyonel alanlarda, profesyonel çalışmaların oluşturulduğu ortamlarda dış ortam seslerinin çalışmaları etkilememesi için ses kesici malzeme olarak kullanılabilmektedir.

Ses yalıtımın kalitesini iletkenliği düşürmeye yarayan kauçuk ses yalıtım bariyeri kullanarak sağlanmaktadır.

Dilerseneiz Ekstra olarak bu bariyeri makine odanıza alt kalkan olarak yine kullanabilirsiniz.

Kaucuk Ses Yalıtım Bariyeri Kendi başına mükemmel bir ses kesici bariyer görevi görmektedir.

Doğal Kurşun bariyerler kauçuk bariyer şeklinde, 1 mm ile 5 mm arasında özel olarak yoğunlukları artırılarak üretilmektedirler.

Yıllar Öncesinde kauçuk yerine kurşun levha kullanılırdı, günümüz teknolojisinde kurşun bariyerin yerini Doğal Epdm Kauçuk almıştır.

Kauçuk zemin Ses Yalıtım Bariyeri Ses transmisyonu olarak da bilinir.

Klima, Havalandırma , Keşif, Proje, Mekanik, Tesisat Uygulama, Yat Marineleri gibi yerlerde kullanılabilir.