Açık Gri Basotect Sünger

AnasayfaAçık Gri Basotect Sünger

Basotect süngerlerin hepsi aynı malzemeden yani melamin köpükten üretilmekte ve hepsi aynı görevi görmektedir. Renkleri ve yüzey formlarında çeşitlilik açısından alternatif sunulmaktadır. Açık gri basotect süngerler evinizdeki herhangi bir eşyayla yada evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacaksa içinizde hiç şüphe kalmadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ofislerinizde yada stüdyo gibi v.b ortamlarda sık kullanılan bir üründür. Ortamlar arası geçiş yapan seslerin izole işleminde ve ortam akustiğinin istenilen seviyede tutulmasında kullanılmaktadır. Bakteri üretmez özelliktedir. Ayrıca yapısnda kimyasal madde bulunmadığı için hastane gibi vb. hassas ortamlarda sık tercih edilmektedir. Yanmazlık dayanımı mevcut olan açık renkteki basotect melamin sünger oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Antibakteriyel olduğundan dolayı tozlanma yapmazlar.

Küflenmez ve koku yapmaz özelliktedir.Basotect süngerler akustik düzenlemenin yanı sıra ses emicilikleriyle ses yalıtımı sağlayıp yanmazlık sertifikalıdır. Açık gri basotect süngeri evinizde veya herhangi bir yerde kullandığınızda sağlığınıza kötü etki edecek hiçbir malzeme bulunmadığından zamanla oluşabilecek sağlık sorunlarından da kurtulmuş olursunuz.

Açık gri renkli basotect melamin sünger ses sorunlarını gidermede mükemmel sonuçlar sunmaktadır. Uygulaması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamada aks rapid özel solid bazlı yaıştırıcı kullanılır. Bir parmak rulo yardımıyla duvara sürülen aks rapid solid bazlı yapıştırıcı daha sonra süngerin yapıştırıcı sürülen bölgeye bastırılmasıyla uygulama sona erdirilir. Yapıştırıcının kuruma süresi 10 – 15 dk civarı sürmektedir. Uygulamada kendi yapıştırıcısı olan aks rapid solid bazlı yapıştırıcının kullanılması önemlidir. Güçlü bir yapıştırıcı olduğu için sağlam bir uygulama oluşturabilmek adına solid bazlı aks rapid yapıştırıcıyı önermekteyiz. Ayrıca basotect melamin süngeri kendinden yapışkanlı olarak temin edebilirsiniz.

Hastanelerde, odyo kabini, okul, tiyatro salonu, ofis, çağrı merkezi, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, düğün salonu, atış poligonu, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, sinema salonları gibi vb. bir çok kullanım alanına sahiptirler.Basotect Melamin süngerleri evinizdeki müzik odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz.